zoom

Hoverboard 11'' Offroad motiv - Červený plamen  ( předváděcí kus )

  • Osobní odběr v Praze
  • Doprava 250 Kč
5 480 Kč

Dostupnost: Skladem (1)

Nejsme platci DPH

Hoverboardy představují novou dimenzi v osobní dopravě i zábavě. Jde o velmi zábavný způsob, jak se přepravovat z místa na místo – navíc si při tom užijete i spoustu zábavy. Bolest nohou z chůze pro vás bude minulostí.  Hoverboard je balanční dopravní prostředek využívající gyroskopů, které snímají náklon podložek, na nich stojíte. Právě tak je udáván směr, kterým chcete jet. Stačí vám k tomu, když budete přenášet svoji váhu na špičky nebo na paty. Svoji jízdu také můžete oživit i poslechem vaší oblíbené hudby. Hoverboard lze totiž připojit k vašemu telefonu s pomocí bluetooth. Kolonožky jsou vhodné jak pro děti, které si jízdu na nich užijí, tak i pro dospělé, kterým se hoverboard stane velmi ceněným dopravním prostředkem.

Specialitou tohoto hoverboardu jsou vepředu a vzadu zabudovaná LED světla, která váš prožitek z jízdy ještě umocní. 

Výhodou gyroboardu ve verzi Offroad je to, že se nemusíte držet jen rovných silnic a cest – právě naopak! Hoverboard Offroad je uzpůsoben k jízdě v terénu právě díky svým nafukovacím kolům, která jsou schopna překonávat nejrůznější nerovnosti v terénu. Patří sem zejména lesní cesty, ale i různé ulice ve městě, které jsou ne vždy ukázkou rovnosti.  S kolonožkou Offroad se můžete beze strachu vydat i do terénu.

Ovládání je jednoduché a za pár minut jej budete ovládat levou zadní. Aby byla vaše kolonožka snadno přenosná, můžete se těšit i na tašku, která je součástí balení. Chybět vám nebude ani návod k použití a nabíječka, která je taktéž důležitá. 

 

Rozměr: 67 x 29 x 26 cm
Baterie: SAMSUNG Li-ION
Doba nabíjení: 1 - 2h
Motor: 2 x 350W / 36v
Maximální rychlost: 16 km/h
Váha: 13,8 kg
Maximální úhel stoupání: 15° podle váhy jezdce a podle povrchu jízdy
Dojezd: 20 - 25 km
Váha jezdce: 20 - 100 kg
Kola: 11’’» nafukovací kola s duší - offroad

Mohlo by tě zajímat

Skvělé ceny

Nejsme bazar, jen máme bazarové ceny :)

Vrácení peněz

14 dní na vrácení zboží

Platba online

Nabízíme možnost platby online prostřednictvím platební brány GoPay