zoom

Hoverboard 6,5 '' Bílý + Dálkové ovládání

  • Osobní odběr v Praze
  • Doprava 250 Kč
3 980 Kč

Dostupnost: Není skladem

Nejsme platci DPH

Hoverboardy představují novou dimenzi v osobní dopravě i zábavě. Jde o velmi zábavný způsob, jak se přepravovat z místa na místo – navíc si při tom užijete i spoustu zábavy. Bolest nohou z chůze pro vás bude minulostí. Hoverboard je balanční dopravní prostředek využívající gyroskopů, které snímají náklon podložek, na nich stojíte. Právě tak je udáván směr, kterým chcete jet. Stačí vám k tomu, když budete přenášet svoji váhu na špičky nebo na paty. Svoji jízdu také můžete oživit i poslechem vaší oblíbené hudby. Hoverboard lze totiž připojit k vašemu telefonu s pomocí bluetooth.

Kolonožky jsou vhodné jak pro děti, které si jízdu na nich užijí, tak i pro dospělé, kterým se hoverboard stane velmi ceněným dopravním prostředkem. Ovládání je jednoduché a za pár minut jej budete ovládat levou zadní. Specialitou tohoto hoverboardu jsou vepředu zabudovaná LED světla, která váš prožitek z jízdy ještě umocní. S pomocí dálkového ovládání na klíčence, které je součástí balení, můžete svůj hoverboard kdykoliv zablokovat i odblokovat.

Aby byla váše kolonožka snadno přenosná, můžete se těšit i na tašku, která je součástí balení. Chybět vám nebude ani návod k použití a nabíječka, která je taktéž důležitá.

Rozměr: 58.4 x 18.6 x 17.8 cm
Baterie: lithiová 4,4 Ah
Doba nabíjení: 2 - 3 h
Motor: 2 x 350W / 36v
Maximální rychlost: 15 km/h
Váha: 10,3 kg
Maximální úhel stoupání: 15° podle váhy jezdce a podle povrchu jízdy
Dojezd: 15 - 20 km
Váha jezdce: 20 - 100 kg
Kola: 6,5’’» pevná guma

Mohlo by tě zajímat

Skvělé ceny

Nejsme bazar, jen máme bazarové ceny :)

Vrácení peněz

14 dní na vrácení zboží

Platba online

Nabízíme možnost platby online prostřednictvím platební brány GoPay