zoom

Hoverboard 8'' Lebky s Autobalance + TaoTao

  • Osobní odběr v Praze
  • Doprava 250 Kč
4 980 Kč

Dostupnost: Skladem

Nejsme platci DPH

Hoverboardy představují novou dimenzi v osobní dopravě i zábavě. Jde o velmi zábavný způsob, jak se přepravovat z místa na místo – navíc si při tom užijete i spoustu zábavy. Bolest nohou z chůze pro vás bude minulostí.  Hoverboard je balanční dopravní prostředek využívající gyroskopů, které snímají náklon podložek, na nich stojíte. Právě tak je udáván směr, kterým chcete jet. Stačí vám k tomu, když budete přenášet svoji váhu na špičky nebo na paty.

Gyroboard je vybaven samovyvažováním, jinými slovy funkcí autobalance. Jde o funkci, která je velmi nápomocná těm, kterým by udržení rovnováhy mohlo dělat problém – do této skupiny patří například děti. Funkce autobalance srovná váš hoverboard při zapnutí do nástupní polohy, takže se vám nestane, že při nástupu ztratíte rovnováhu. Stejně to pak vypadá i při seskoku. Svoji jízdu také můžete oživit i poslechem vaší oblíbené hudby. Hoverboard lze totiž připojit k vašemu telefonu s pomocí bluetooth.

Specialitou tohoto hoverboardu jsou blatníky se zabudovanými LED světly, která váš prožitek z jízdy ještě umocní.

Kolonožky jsou vhodné jak pro děti, které si jízdu na nich užijí, tak i pro dospělé, kterým se hoverboard stane velmi ceněným dopravním prostředkem. Ovládání je jednoduché a za pár minut jej budete ovládat levou zadní. Aby byla vaše kolonožka snadno přenosná, můžete se těšit i na tašku, která je součástí balení. Chybět vám nebude ani návod k použití a nabíječka, která je taktéž důležitá.

Rozměr: 60 x 23 x 22 cm
Baterie: SAMSUNG Li-ION
Doba nabíjení: 1 - 2h
Motor: 2 x 350W / 36v
Maximální rychlost: 16 km/h
Váha: 12 kg
Maximální úhel stoupání: 20° podle váhy jezdce a podle povrchu jízdy
Dojezd: až 20 km
Váha jezdce: 20 - 100 kg
Kola: 8’’» pevná guma

Mohlo by tě zajímat

Skvělé ceny

Nejsme bazar, jen máme bazarové ceny :)

Vrácení peněz

14 dní na vrácení zboží

Platba online

Nabízíme možnost platby online prostřednictvím platební brány GoPay