Kamenná prodejna z technických důvodů zavřená
zoom

Ninebot by Segway E+ šedý

  • Osobní odběr v Praze
  • Doprava ZDARMA
39 800 Kč

Dostupnost: Skladem (1)

Nejsme platci DPH

Vyzkoušejte  Ninebot by Segway E+ a objevte jednoduchost pohybu. Jde o velmi zábavný způsob, jak se přepravovat z místa na místo – navíc si při tom užijete i spoustu zábavy. Bolest nohou z chůze pro vás bude minulostí. Ovládání je jednoduché a za pár minut jej budete ovládat levou zadní. Výhodou je to, že se nemusíte držet jen rovných silnic a cest – právě naopak! Segway také hravě zvládne jízdu do mírného kopce.Je ideální pro každodenní jízdu. Je ideální pro cestování do práce, do školy nebo na různé výlety s přátelí. Díky odnímatelným řidítkům a nízké hmotnosti je segway navíc snadno přenositelný. E+ můžete také přes Bluetooth propojit s novou aplikací Ninebot by Segway a využívat další funkce.

Aplikace Ninebot by Segway (zdarma dostupná na Google Play nebo iTunes) přináší spoustu nových možností. Můžete mít všechno pod kontrolou díky funkci bránící krádeži. Už se nemůsite bát odcizení segwaye. Díky aplikaci také získáte okamžitou diagnostiku segwaz. Aplikace Vám pomůže ovládat základní funkce E+ na dálku a dokonce si i nastavit vlastní barvu LED osvětlení. Je skvěle, že pomoci aplikace můžete najít nové přátele ve svém okolí a společně si užívat komfortní jízdu.

Ninebot by Segway E+ je šetrné k životnímu prostředí. E+ je vyrobeno z velmi odolných materiálů a dosahuje stupně odolnosti IP54.

Rozměr: 39x59x110 cm
Baterie: SAMSUNG Li-ION
Doba nabíjení: 4 hod
Motor: 1 750 W
Maximální rychlost: 22km/hod
Váha: 23,5 kg
Maximální úhel stoupání: 15° podle váhy jezdce a podle povrchu jízdy
Dojezd: 20 - 25 km
Váha jezdce: max. 110 kg
Kola: 12’’

Mohlo by tě zajímat

Skvělé ceny

Nejsme bazar, jen máme bazarové ceny :)

Vrácení peněz

14 dní na vrácení zboží

Platba online

Nabízíme možnost platby online prostřednictvím platební brány GoPay